Geslaagden schooljaar 2014-2015

Vrijdag 26 juni 2015 -

De examenuitslag van Scala is bekend. Wij mogen trots zijn met het slagingspercentage van 91%.

Wij willen alle onderstaande leerlingen feliciteren met de behaalde resultaten!


  Roepnaam Voorvoegsel Achternaam Plaats (Woonadres) Opleiding
1 Shaquille   Albertus BREDA VMBO BB ICT-route
2 Solaiman   Boukhnouz BREDA VMBO BB ICT-route
3 Roy van Elewout BREDA VMBO BB ICT-route
4 Emin   Abkoude BREDA VMBO BB ICT-route
5 Batin   Şimşek BREDA VMBO BB ICT-route
6 Elias   Benabbou BREDA VMBO BB SDV
7 Dion   Hoefnagels OOSTERHOUT NB VMBO BB SDV
8 Rob   Schoormans OOSTERHOUT NB VMBO BB SDV
9 Mitchell   Oostvogels ZEVENBERGEN VMBO BB SDV
10 Cheyondre   Richardson BREDA VMBO BB SDV
11 Maxime van Son ST. WILLEBRORD VMBO BB SDV
12 Jonathan   Abrahams BREDA VMBO BB T&C
13 Iliass el Ouardani BREDA VMBO BB T&C
14 Salwa   Karelse BREDA VMBO BB T&C
15 Luc   Vermunt TERHEIJDEN VMBO BB T&C
16 Oumaima   Lamou BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
17 Imane   El Barbari BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
18 Noemy   Boeren OOSTERHOUT NB VMBO BBLW EC Handel/verkoop
19 Caitlin van der Heijden BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
20 Sofia   Dahir BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
21 Nora   Bittich BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
22 Kimberley   Duijzers BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
23 Bob   Trumpi BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
24 Stephanie   Croes OOSTERHOUT NB VMBO BBLW EC Handel/verkoop
25 Mounir   Wustlich OOSTERHOUT NB VMBO BBLW EC Handel/verkoop
26 Yasmine   Ouzine TILBURG VMBO BBLW EC Handel/verkoop
27 Mohamed   Kasmi BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
28 Miraç   Günay BREDA VMBO BBLW EC Handel/verkoop
29 Damiën   Reijnders WERNHOUT VMBO BBLW EC Handel/verkoop
30 Berber   Aerts BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
31 Bayram   Çermek BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
32 Melek   Çiftdamar BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
33 Luc   Clarke TETERINGEN VMBO GL Handel/Administratie ISP
34 Mandy van Eijk OOSTERHOUT NB VMBO GL Handel/Administratie ISP
35 Moësha   Ettienne BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
36 Evy van Gool DORST VMBO GL Handel/Administratie ISP
37 Kim van Gorkom TETERINGEN VMBO GL Handel/Administratie ISP
38 Gabriëlle   Hoeijmans BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
39 Jens   Houtzager BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
40 Snezana   Ilinčić BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
41 Jennifer   König TETERINGEN VMBO GL Handel/Administratie ISP
42 Odin   Lutt BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
43 Joeri   Migchielsen BREDA VMBO GL Handel/Administratie ISP
44 Thijs van den Bemt OOSTERHOUT NB VMBO KB SDV
45 Babette   Bindels OOSTERHOUT NB VMBO KB SDV
46 Vera   Braat ROOSENDAAL VMBO KB SDV
47 Lorenzo de Bruijn BREDA VMBO KB SDV
48 Mischa   Kamp KLUNDERT VMBO KB SDV
49 Tony   Lazeroms ST. WILLEBRORD VMBO KB SDV
50 Tom   Levi BREDA VMBO KB SDV
51 Sean van der Linden BREDA VMBO KB SDV
52 Jordaline van der List BREDA VMBO KB SDV
53 Veerle van Meersbergen BREDA VMBO KB SDV
54 Floris   Mies PRINSENBEEK VMBO KB SDV
55 Roel   Poppelaars BREDA VMBO KB SDV
56 Carlos   Schroevers BREDA VMBO KB SDV
57 Esmee   Spek BREDA VMBO KB SDV
58 Laurens van Terwisga RIJEN VMBO KB SDV
59 Damian   Tuk BREDA VMBO KB SDV
60 Jessica   Vankan LAGE ZWALUWE VMBO KB SDV
61 Damian van der Wiele OOSTERHOUT NB VMBO KB SDV
62 Lioba   Antonissen ZEVENBERGEN VMBO KB T&C
63 Demi   Berika BREDA VMBO KB T&C
64 Noortje de Bruijn ALPHEN NB VMBO KB T&C
65 Luna   Gonçalves ETTEN-LEUR VMBO KB T&C
66 Nino van Hooijdonk BREDA VMBO KB T&C
67 Anouk   Ketelaar BREDA VMBO KB T&C
68 Agata   Lewandowska TILBURG VMBO KB T&C
69 Joost   Sanderse TERHEIJDEN VMBO KB T&C
70 Jelle   Schouten HOOGE ZWALUWE VMBO KB T&C
71 Sanne   Theuns OOSTERHOUT NB VMBO KB T&C
72 Maartje de Vries PRINSENBEEK VMBO KB T&C
73 Daniël de Waal OOSTERHOUT NB VMBO KB T&C
74 Tuĝçe   Akin OOSTERHOUT NB VMBO KBLW Administratie
75 Joey   Ansems BREDA VMBO KBLW Administratie
76 Maryem   Gaoui BREDA VMBO KBLW Administratie
77 Amber van Hassel BREDA VMBO KBLW Administratie
78 Melisa   Kumas BREDA VMBO KBLW Administratie
79 Angela   Melhem PRINSENBEEK VMBO KBLW Administratie
80 Jenny van Nijnatten BREDA VMBO KBLW Administratie
81 Salina   Poelert BREDA VMBO KBLW Administratie
82 Raghnie   Ramdhan BREDA VMBO KBLW Administratie
83 Dilani   Rasiah BREDA VMBO KBLW Administratie
84 Nesrin   Tascioglu BREDA VMBO KBLW Administratie
85 Cengizhan   Temirci OOSTERHOUT NB VMBO KBLW Administratie
86 Lakisha van der Veen BREDA VMBO KBLW Administratie
87 Anass   Abarbie BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
88 Alae-Eddine   Aissaoui BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
89 Gulalai   Akbari BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
90 Angela Lou   Aquino BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
91 Karlijn de Bok TETERINGEN VMBO KBLW Handel en verkoop
92 Nine van den Broek TETERINGEN VMBO KBLW Handel en verkoop
93 Rachel   Domingos BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
94 Susan   Hofman BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
95 Rabia   Kaya OOSTERHOUT NB VMBO KBLW Handel en verkoop
96 Bram   Mallens TETERINGEN VMBO KBLW Handel en verkoop
97 Anneloes   Molenaar BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
98 Ynomi   Moolenaar PRINSENBEEK VMBO KBLW Handel en verkoop
99 Anthony   Moonen OOSTERHOUT NB VMBO KBLW Handel en verkoop
100 Wail   Naili BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
101 Iliass   Nougaoui BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
102 Djazzy de Pan OOSTERHOUT NB VMBO KBLW Handel en verkoop
103 Furkan   Pekmezci BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
104 Cherroomy   Rojer BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
105 Naina   Scheele TETERINGEN VMBO KBLW Handel en verkoop
106 Caitlin   Tonnet BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
107 Azize   Üstüner BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
108 Maaike van Vlimmeren BREDA VMBO KBLW Handel en verkoop
109 Sem   Vossenaar TETERINGEN VMBO KBLW Handel en verkoop
110 Johannes   Amousou BREDA VMBO KBLW ICT-route
111 Lars   Heijdeman BREDA VMBO KBLW ICT-route
112 Dave   Hendrickx OOSTERHOUT NB VMBO KBLW ICT-route
113 Leendert   Klaasse OOSTERHOUT NB VMBO KBLW ICT-route
114 Luuk   Behr BREDA VMBO TL Economie
115 Cansu   Çakmak BREDA VMBO TL Economie
116 Brent   Gijsen BREDA VMBO TL Economie
117 Amber ten Hoeve BAVEL VMBO TL Economie
118 Kübra   Karaarslan BREDA VMBO TL Economie
119 Jottum   Kok BREDA VMBO TL Economie
120 Mees   Kuijvenhoven BREDA VMBO TL Economie
121 Dieke van der Made MADE VMBO TL Economie
122 Robin de Man DONGEN VMBO TL Economie
123 Julia   Piket BREDA VMBO TL Economie
124 Ricardo   Raatjes Wortel VMBO TL Economie
125 Puck de Ree MOLENSCHOT VMBO TL Economie
126 Rumeysa   Selat BREDA VMBO TL Economie
127 Yannick   Snoek DORST VMBO TL Economie
128 Ana   Wong BREDA VMBO TL Economie
129 Kathelijn   Burger BREDA VMBO TL Landbouw
130 Achraf   Asoud OOSTERHOUT NB VMBO TL Techniek
131 Noureddine   Azdad BREDA VMBO TL Techniek
132 Sjoerd   Labega BREDA VMBO TL Techniek
133 Stef   Rommens BAVEL VMBO TL Techniek
134 Corné   Sierat BREDA VMBO TL Techniek
135 Kenley   Strik OOSTERHOUT NB VMBO TL Techniek
136 Levi   Vlasblom OOSTERHOUT NB VMBO TL Techniek
137 Jerroy   Aarts ETTEN-LEUR VMBO TL Zorg en Welzijn
138 Asma   Addou BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
139 Raymond   Baartmans TETERINGEN VMBO TL Zorg en Welzijn
140 Daphne van den Bos KLUNDERT VMBO TL Zorg en Welzijn
141 Bobbi van Bruggen BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
142 Yassmine   El Bousaksaki BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
143 Lysanne   Franken BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
144 Mirte van der Gaag BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
145 Max   Groen OOSTERHOUT NB VMBO TL Zorg en Welzijn
146 Anouk   Hermans DORST VMBO TL Zorg en Welzijn
147 Dieke   Hoppenbrouwers BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
148 Richie   IJzermans MOERDIJK VMBO TL Zorg en Welzijn
149 Sanne   Jacobs BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
150 Marijn de Jong TETERINGEN VMBO TL Zorg en Welzijn
151 Rico   Ketelaars RIJEN VMBO TL Zorg en Welzijn
152 Luuk van Laerhoven MOLENSCHOT VMBO TL Zorg en Welzijn
153 Renske de Meulder BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
154 Shannon van Oosterhout BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
155 Zahra   Ouarity BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
156 Kaheke van de Pas BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
157 Charella van Peer BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
158 Chanthy   Pen BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
159 Anne   Rijken BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
160 Gwendolyn   Smulders TETERINGEN VMBO TL Zorg en Welzijn
161 Florianne   Spijkers PRINSENBEEK VMBO TL Zorg en Welzijn
162 Kim   Sweep BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
163 Megan   Tonnet BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
164 Eline   Verdaasdonk BAVEL VMBO TL Zorg en Welzijn
165 Yara   Verstraeten BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
166 Steven van der Vliet BREDA VMBO TL Zorg en Welzijn
167 Thijn   Vosmer TETERINGEN VMBO TL Zorg en Welzijn
168 Glenn   Zeijlmans RIJEN VMBO TL Zorg en Welzijn